Przystanek Historia

Grafik lekcji dla uczniów - PAŹDZIERNIK 2018 - 2018 -

Instytut Pamięci Narodowej

Nawigacja

Grafik lekcji dla uczniów - PAŹDZIERNIK 2018

L.P.

TERMIN

SZKOŁA

TEMAT

PROWADZĄCY

1

 1 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 360

Szeregowy Wojciech Miś. Historia niedźwiedzia, który został żołnierzem

Jacek Radzymiński

2

1 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 141

Historia oczami dziecka: lata 70te

Barbara Pamrów

3

2 października

godz. 9:30

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Józefa Piłsudskiego we Wrocławiu Gra miejska "Śladami "Kamieni na szaniec"" Michalina Żelazny
4

3 października

godz. 13:00

ZSO nr 1 w Bydgoszczy Gra miejska "Śladami "Kamieni na szaniec"" Michalina Żelazny

5

4 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 135

Gra miejska - Warszawa Marszałka Piłsudskiego

Michalina Żelazny

6

4 października

godz. 10:00

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a

11 listopada 1918 roku– odzyskanie niepodległości

Jacek Radzymiński

7

4 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Pacynie

Baśka Murmańska - żołnierka Komendanta Piłsudskiego

Magdalena Bogdan

8

4 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Pacynie

Baśka Murmańska - żołnierka Komendanta Piłsudskiego

Michalina Żelazny

9

5 października

godz. 10:00

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a 11 listopada 1918 roku– odzyskanie niepodległości Magdalena Bogdan
10

5 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu Spacer edukacyjny ,,11 listopada 1918 roku - miejsca,postacie,symbole'' Michalina Żelazny
11

5 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240 11 listopada 1918 roku– odzyskanie niepodległości Magdalena Bogdan
12

8 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa Montessori im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Warszawie Szeregowy Wojciech Miś. Historia niedźwiedzia, który został żołnierzem Jacek Radzymiński
13

8 października

godz. 12:00

Edukacja domowa Rozbiory i walka zbrojna o niepodległą Polskę Magdalena Bogdan
14

9 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa w Żelazkowie

Spacer edukacyjny ,,11 listopada 1918 - miejsca, postacie, symbole''

Michalina Żelazny
15

9 października

godz. 10:00

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Rozbiory Barbara Pamrów
16

9 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr1 im. Gustawa Morcinka w Warszawie Spacer edukacyjny ,,11 listopada 1918 - miejsca, postacie, symbole'' Jacek Radzymiński
17

9 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240 11 listopada – odzyskanie niepodległości Magdalena Bogdan
18

10 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 1 w Konstancinie - Jeziornie 11 listopada – odzyskanie niepodległości Jacek Radzymiński
19

10 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 1 w Konstancinie - Jeziornie 11 listopada – odzyskanie niepodległości Magdalena Bogdan
20

10 października

godz. 12:00

Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Spacer edukacyjny ,,Warszawa w czasach zaborów'' Michalina Żelazny
21

10 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 1 Spacer edukacyjny ,,11 listopada 1918 - miejsca, postacie, symbole'' Jacek Radzymiński
22

11 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 1 w Konstancinie - Jeziornie 11 listopada – odzyskanie niepodległości Jacek Radzymiński
23

11 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 1 w Konstancinie - Jeziornie 11 listopada – odzyskanie niepodległości Barbara Pamrów
24

11 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa w Żelazkowie Spacer edukacyjny ,,Śladami bohaterów Kamieni na szaniec" Michalina Żelazny
25

11 października

godz. 12:00

ŻAGLE Szkoła Podstawowa i Liceum Stowarzyszenia Sternik Cud nad Wisłą. Bitwa warszawska 1920 Jacek Radzymiński
26

11 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 141 Historia oczami dziecka: lata 80te Barbara Pamrów
27

12 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Ząbkach Warszawa marszałka Piłsudskiego – gra miejska  Michalina Żelazny
28

12 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki Spacer edukacyjny ,,11 listopada1918 roku - miejsca, postacie, symbole'' Michalina Żelazny
29

15 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 350 Spacer edukacyjny ,,11 listopada 1918 roku - miejsca,postacie,symbole'' Michalina Żelazny
30

15 października

godz. 12:00

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lesznowoli Szeregowy Wojciech Miś Jacek Radzymiński
31

15 października

godz. 12:00

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lesznowoli Szeregowy Wojciech Miś Magdalena Bogdan
32

16 października

godz. 12:00

Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Spacer edukacyjny ,,Szlakiem powstania listopadowego'' Michalina Żelazny
33

17 października

godz. 10:00

Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie Wielkiej

11 listopada 1918 roku – Odzyskanie niepodległości Magdalena Bogdan
34

17 października

godz. 10:00

Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie Wielkiej

11 listopada 1918 roku – Odzyskanie niepodległości Jacek Radzymiński
35

17 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 350 Spacer edukacyjny ,,11 listopada 1918 roku - miejsca,postacie,symbole'' Michalina Żelazny
36

17 października

godz. 12:00

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lesznowoli Szeregowy Wojciech Miś Jacek Radzymiński
37

17 października

godz. 12:00

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lesznowoli Szeregowy Wojciech Miś Magdalena Bogdan
38

18 października

godz. 11:00

Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. bł.ks.J.Popiełuszki w Magdalence Spacer edukacyjny ,,Szlakiem powstańczej Warszawy'' Michalina Żelazny
39

22 października

godz. 10:00

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Walka bez walki Barbara Pamrów
40

22 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego Odzyskanie Niepodległości 11 XI 1918 Jacek Radzymiński
41

22 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 264 Spacer edukacyjny ,,11 listopada 1918 roku - miejsca,postacie,symbole'' Michalina Żelazny
42

23 października

godz. 9:15

Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera Gra miejska ,,Warszawa marszałka Piłsudskiego'' Michalina Żelazny
43

23 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 350 Spacer edukacyjny ,,11 listopada 1918 roku - miejsca,postacie,symbole'' Michalina Żelazny
44

23 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa Montessori im. św. Urszuli Ledóchowskiej Baśka Murmańska - żołnierka Komendanta Piłsudskiego Jacek Radzymiński
45

23 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240 Odzyskanie Niepodległości 11 XI 1918 Magdalena Bogdan
46

23 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 1 Spacer edukacyjny ,,11 listopada 1918 roku - miejsca, postacie, symbole" Michalina Żelazny
47

24 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 319 Odzyskanie Niepodległości 11 XI 1918 Jacek Radzymiński
48

24 października

godz. 10:00

 Szkoła Podstawowa nr 350 Spacer edukacyjny ,,11 listopada 1918 roku - miejsca,postacie,symbole'' Michalina Żelazny
49

24 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 48 Szeregowy Wojciech Miś. Historia niedźwiedzia, który został żołnierzem. Magdalena Bogdan
50

24 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 141 Gra miejska Warszawa Marszałka Piłsudskiego Michalina Żelazny
51

25 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 6 w Otwocku Odzyskanie Niepodległości 11 XI 1918 Jacek Radzymiński
52

25 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 6 w Otwocku Odzyskanie Niepodległości 11 XI 1918 Magdalena Bogdan
53

25 października

godz. 12:00

Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie Odzyskanie Niepodległości 11 XI 1918 Barbara Pamrów
54

25 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu Spacer edukacyjny ,,11 listopada 1918 roku - miejsca,postacie,symbole'' Michalina Żelazny
55

26 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka Rozbiory Jacek Radzymiński
56

26 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 190 Spacer edukacyjny ,, 11 listopada 1918 roku - miejsca,postacie,symbole'' Michalina Żelazny
57

30 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 86 Baśka Murmańska - żołnierka Komendanta Piłsudskiego Magdalena Bogdan
58

30 października

godz. 12:00

Miejskie przedszkole nr 3 z oddziałami integracyjnymi w Piastowie Symbole narodowe Barbara Pamrów
59

30 października

godz. 13:30

Przedszkole nr 108 Baśka Murmańska - żołnierka Komendanta Piłsudskiego Michalina Żelazny
60

31 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 257 11 XI 1918 - odzyskanie niepodległości Barbara Pamrów
61

31 października

godz. 10:00

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Walka zbrojna o wolną Polskę Jacek Radzymiński
62

31 października

godz. 12:00

Miejskie przedszkole nr 3 z oddziałami integracyjnymi w Piastowie Symbole narodowe Magdalena Bogdan
63

31 października

godz. 12:00

Miejskie przedszkole nr 3 z oddziałami integracyjnymi w Piastowie Symbole narodowe Michalina Żelazny
do góry