Przystanek Historia

Grafik lekcji dla uczniów - PAŹDZIERNIK 2017 - Dla Uczniów -

Instytut Pamięci Narodowej

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Grafik lekcji dla uczniów - PAŹDZIERNIK 2017

L.P.

TERMIN

SZKOŁA

TEMAT

PROWADZĄCY

1

 2 października

godz. 10:00

Bednarska Szkoła Podstawowa

Szkoła w PRL

Michalina Żelazny

2

2 października

godz. 11:30

Szkoła Podstawowa im. C. Godebskiego w Raszynie

Gra miejska Warszawa marszałka Piłsudskiego'' Michalina Żelazny

3

 2 października

 godz. 12:00

Bednarska Szkoła Podstawowa

Szkoła w PRL

Michalina Żelazny

4

 3 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 48

Historia oczami zwierząt: Szeregowy Wojciech Miś

Magdalena Bogdan

5

3 października

godz. 12:00

Zespół Szkół Stenotopii i Języków Obcych

Holocaust

Magdalena Bogdan

6

 4 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego

Symbole narodowe

Michalina Żelazny

7

5 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 2 w Legionowie

Szkoła w PRL

Magdalena Bogdan

8

5 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 375

Orlęta lwowskie

Michalina Żelazny

9

 6 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 74

Historia oczami dziecka: II wojna światowa

Michalina Żelazny

10

 6 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 375 Orlęta lwowskie Magdalena Bogdan

11

 6 października

godz. 12:00

Edukacja domowa

Spacer ,,Szlakiem powstańczej Warszawy''

Michalina Żelazny

12

9 października

godz. 10:00

Szkoła im. św. Królowej Jadwigi w Koszarawie Bystrej

Zbrodnia katyńska

Magdalena Bogdan

13

 9 październik

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 48

Historia oczami zwierząt: Baska Murmańska-żołnierka Komendanta Piłsudskiego

Michalina Żelazny

14

10 października

godz. 10:00

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Legionowie

Braki, kartki, kolejki-życie codzienne w latach 80. XX wieku w Polsce

Magdalena Bogdan

15

10 października

godz. 10:00

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Legionowie

Braki, kartki, kolejki-życie codzienne w latach 80. XX wieku w Polsce

Michalina Żelazny

 

16

10 października

godz. 12:00

Zespół Szkół Salezjańskich w Legionowie  Asy polskiego lotnictwa w Bitwie o Anglię Magdalena Bogdan  
 17

10 października

godz. 12:00

Zespół Szkół Salezjańskich w Legionowie  Asy polskiego lotnictwa w Bitwie o Anglię Michalina Żelazny  

18

11 października

godz. 10:00

 

Szkoła Podstawowa nr 379 z Oddzialami Integracyjnymi

Warszawa przed II wojną światową, w czasie wojny i po wojnie

Magdalena Bogdan

 

19

12 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa  nr 29

 Historia oczami zwierząt: Orzeł Bielik

Michalina Żelazny

 

20

 12 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Giuseppe Garibaldiego

Szkoła w PRL

Magdalena Bogdan

 

21

 13 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 2 STO

11 listopada 1918 roku - odzyskanie niepodległości

Michalina Żelazny

 

22

13 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 48

Szare Szeregi

Magdalena Bogdan

 

23

 16 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zielonce

11 listopada 1918 roku - odzyskanie niepodległości

Michalina Żelazny

 

24

16 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zielonce

Orlęta Lwowskie

Magdalena Bogdan

 

25

17 października

godz. 9:00

Szkoła Podstawowa nr 175 Gra miejska ,,Warszawa marszałka Piłsudskiego'' Michalina Żelazny  

26

17 października

godz. 10:00

Szkoła podstawowa nr 168 

Gra miejska ,,Warszawa marszałka Piłsudskiego''

Michalina Żelazny

 

27

17 października

godz. 12:00

Edukacja domowa

11 listopada 1918 roku - odzyskanie niepodległości

Magdalena Bogdan

 

28

 18 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michalowicach

11 listopada 1918 roku - odzyskanie niepodległości

 Michalina Żelazny

 

29

 18 października

godz. 10:00

Szkola Podstawowa nr 210 11 listopada 1918 roku - odzyskanie niepodległości Magdalena Bogdan  
30

18 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 48 Historia oczami zwierząt: Orzeł Bielik Michalina Żelazny  
31

18 października

godz. 12:00

Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych Holocaust Magdalena Bogdan  
32

19 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 34 Nie ma cwaniaka nad dziecko z trzepaka Michalina Żelazny  
33

19 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Twardowskiego w Bozej Woli „Jaki znak Twój…?”- lekcja w oparciu o grę edukacyjną ZnajZnak Barbara Pamrów  
34

 23 października

godz. 10:00

Szkoła im. św. Królowej Jadwigi w Koszarawie Bystrej ,,Oświęcim to była igraszka''-życie Witolda Pileckiego Magdalena Bogdan  
35

 23 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 375 Orlęta lwowskie Michalina Żelazny  
36

 23 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 187 im. A.Mickiewicza Historia oczami zwierząt: Szeregowy Wojciech Miś Magdalena Bogdan  
37

 24 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki Historia oczami zwierząt: Baska Murmańska-żołnierka Komendanta Piłsudskiego Michalina Żelazny  
38

 24 października

godz. 12:00

Edukacja domowa

II Rzeczpospolita w latach 30.  XX wieku

Magdalena Bogdan  
39

27 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddzialami Integracyjnymi 11 listopada 1918 roku - odzyskanie niepodległości Magdalena Bogdan  
40

27 października

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie ,,Zachwałam się jak trzeba''. Historia Danuty Siedzikówny ,,Inki'' Michalina Żelazny  
41

30 października

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 375 Orlęta lwowskie Michalina Żelazny  
42

30 października

godz. 12:00

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 Gra miejska ,,Warszawa marszałka Piłsudskiego'' Michalina Żelazny  

 

 

do góry