Przystanek Historia

Grafik lekcji dla uczniów - LISTOPAD 2017 - Dla Uczniów -

Instytut Pamięci Narodowej

Nawigacja

Grafik lekcji dla uczniów - LISTOPAD 2017

L.P.

TERMIN

SZKOŁA

TEMAT 

PROWADZĄCY

1

3 listopada

godz.10:00

Szkoła Podstawowa nr 258

Odzyskanie niepodległości w 1918 roku

Magdalena Bogdan

2

3 listopada

godz.12:00

REZERWACJA

 

 

3

3 listopada 

godz. 16:00

Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Wilnie

Spacer,,11 listopada 1918 roku - miejsca, postacie, symbole''

Michalina Żelazny

4

6 listopada

godz.10:00

Szkoła Podstawowa nr 223

Gra miejska ,,Warszawa marszałka Piłsudskiego''

Michalina Żelazny

5

6 listopada

godz.10:00

Szkoła im. św. Królowej Jadwigi w Koszarawie Bystrej

Odzyskanie niepodległości w 1918 roku

Magdalena Bogdan

6

6 listopada

godz.12:00

Szkoła Podstawowa nr 375

Orlęta lwowskie

Michalina Żelazny

7

7 listopada

godz.10:00

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Giuseppe Garibaldiego

Odzyskanie niepodległości w 1918 roku

Magdalena Bogdan

8

7 listopada

godz.09:30

II LO im. W. Reymonta w Ostrowie Wielkopolskim Gra miejska ,,Warszawa marszałka Piłsudskiego'' Michalina Żelazny

9

7 listopada

godz.12:00

Edukacja domowa

Polska pod okupacją niemiecką i sowiecką

Magdalena Bogdan

10

8 listopada

godz.10:00

Szkoła Podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego

11 listopada 1918 roku - odzyskanie niepodległości

Michalina Żelazny

11

8 listopada

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zielonce Czerwiec 76 Magdalena Bogdan

12

8 listopada

godz.12:00

Szkoła Podstawowa nr 215

Historia oczami zwierząt: Orzeł Bielik

Michalina Żelazny

13

8 listopada

godz.12:00

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zielonce Odzyskanie niepodległości Magdalena Bogdan

14

9 listopada

godz.10:00

Szkoła Podstawowa nr 215

Historia oczami zwierząt: Orzeł Bielik

Magdalena Bogdan

15

9 listopada

godz.10:00

Szkoła Podstawowa nr 375

Orlęta lwowskie

Michalina Żelazny

16

9 listopada

godz.12:00

Szkoła Podstawowa nr 48

 Historia oczami zwierząt: Kasztanka Piłsudskiego

Michalina Żelazny

 

17

10 listopada

godz.9:30

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 96 im. Świetej Rodziny Gra miejska ,,Warszawa marszałka Piłsudskiego'' Michalina Żelazny  

18

10 listopada

godz.10:00

Szkoła Podstawowa nr 258 im. generała Jakuba Jasińskiego

11 listopada 1918 roku - odzyskanie niepodległości

Magdalena Bogdan

 

19

10 listopada

godz.12:00

Szkoła Podstawowa nr 87 z Oddziałami Integracyjnymi

Gra miejska ,,Warszawa marszałka Piłsudskiego''

Michalina Żelazny

 

20

13 listopada

godz.10:00

Szkoła Podstawowa nr 375

Orlęta lwowskie

Michalina Żelazny

 

21

13 listopada

godz.12:00

Szkoła Podstawowa nr 87 z Oddziałami Integracyjnymi

Gra miejska ,,Warszawa marszałka Piłsudskiego''

Michalina Żelazny

 

22

14 listopada

godz.10:00

Niepubliczna SP nr 74 im. bł. H. Koźmińskiego w Warszawie

Szkoła w PRL

Michalina Żelazny

 

23

14 listopada

godz.10:00

Szkoła Podstawowa nr 215  Historia oczami zwierząt: Orzeł Bielik Barbara Pamrów  

24

14 listopada

godz.12:00

Edukacja domowa

Szare Szeregi

Magdalena Bogdan

 

25

16 listopada

godz.10:00

Szkoła Podstawowa nr 375

Orlęta lwowskie

Michalina Żelazny

 

26

16 listopada

godz.12:00

Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego w Warszawie

Historia oczami zwierząt: Orzeł Bielik

Magdalena Bogdan

 

27

16 listopada

godz.12:00

Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie Nie ma cwaniaka nad dziecko z trzepaka - lata 80. XX wieku w Polsce Michalina Żelazny  

28

17 listopada

godz.10:00

Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery

Historia oczami zwierząt: Baśka Murmańska-żołnierka Komendanta Piłsudskiego

Magdalena Bogdan

 

29

17 listopada

godz.12:00

Szkoła Podstawowa nr 48

Szkoła w PRL

Michalina Żelazny

 

30

20 listopada

godz.10:00

Szkoła Podstawowa nr 48

Historia oczami zwierząt: Szeregowy Wojciech Miś

Magdalena Bogdan

 

31

20 listopada

godz.12:00

ZS 12 Wojna obronna 1939 Michalina Żelazny  
32

23 listopada

godz. 12:00

Społeczne Gimnazjum im. W.Grabskiego nr 4 STO Spacer śladami ,,Kamieni na szaniec'' Michalina Żelazny  
33

27 listopada

godz.10:00

Bednarska Szkoła Podstawowa  Historia oczami zwierząt: Kasztanka Piłsudskiego Magdalena Bogdan  
34

27 listopada

godz.12:00

REZERWACJA      
35

28 listopada

godz.10:00

Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki Historia oczami zwierząt: Szeregowy Wojciech Miś Michalina Żelazny  
36

28 listopada

godz.12:00

Edukacja domowa Cichociemni Magdalena Bogdan  
37

29 listopada

godz.10:00

Szkoła Podstawowa nr 48 Historia oczami zwierząt: Szeregowy Wojciech Miś Magdalena Bogdan  
38

29 listopada

godz.10:00

Przedszkole nr 215 Symbole narodowe Michalina Żelazny  
39

29 listopada

godz.12:00

Przedszkole 215 Symbole narodowe Barbara Pamrów  
40

29 listopada

godz.12:00

Przedszkole 215 Symbole narodowe Michalina Żelazny  
41

30 listopada

godz.10:00

Szkoła Podstawowa nr 379 z Oddziałami Integracyjnymi Odzyskanie niepodległości w 1918 roku Magdalena Bogdan  
42

30 listopada

godz.12:00

Szkoła Podstawowa nr 203 Historia oczami zwierząt: Baśka Murmańska-żołnierka Komendanta Piłsudskiego Michalina Żelazny  
43

30 listopada

godz. 12:00

Społeczne Gimnazjum im. W.Grabskiego nr 4 STO Spacer śladami ,,Kamieni na szaniec'' Michalina Żelazny  
do góry