Przystanek Historia

Grafik lekcji dla uczniów - KWIECIEŃ 2018 - Dla Uczniów -

Instytut Pamięci Narodowej

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Grafik lekcji dla uczniów - KWIECIEŃ 2018

L.P.

TERMIN

SZKOŁA

TEMAT

PROWADZĄCY

1

4 kwietnia

godz. 10:00

Przedszkole Publiczne Kwiatki św. Franciszka

Symbole narodowe

Jacek Radzymiński

2

4 kwietnia

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza

Spacer edukacyjny ,,11 listopada 1918 - miejsca, symbole, postacie

Michalina Żelazny

3

4 kwietnia

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi

„A więc wojna…”. Polski wrzesień 1939 roku

Barbara Pamrów

4

4 kwietnia

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi

A więc wojna…”. Polski wrzesień 1939 roku

Jacek Radzymiński

5

5 kwietnia

godz. 10:00

Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1

Prześladowani i aparat terroru

Jacek Radzymiński

6

5 kwietnia

godz. 10:00

Przedszkole nr 159 Skarby ze starej szafy Magdalena Bogdan

7

5 kwietnia

godz. 12:00

Zespół Szkół Muzycznych

Szeregowy Wojciech Miś. Historia niedźwiedzia, który został żołnierzem

Michalina Żelazny

8

5 kwietnia

godz. 16:00

Zespół Szkół nr 3 w Mławie Spacer miejscami związanymi z polskimi  Sprawiedliwymi Jacek Radzymiński

9

6 kwietnia

godz. 10:00

Przedszkole nr 159

Skarby ze starej szafy

Magdalena Bogdan

10

6 kwietnia

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im.o. Kopczyńskiego

Nie ma cwaniaka nad dziecko z trzepaka – lata 80. XX wieku w Polsce

Michalina Żelazny

11

6 kwietnia

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 246

Szkoła w PRL

Jacek Radzymiński

12

7 kwietnia

godz. 9:30

Hufiec ZHP Kolno Gra miejska: Śladami bohaterów "Kamieni na szaniec" Jacek Radzymiński

13

9 kwietnia

godz. 10:00

ZS im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce

`Święta Polski Ludowej

Michalina Żelazny

14

9 kwietnia

godz. 12:00

Gimnazjum Niepubliczne Kolegium św. St. Kostki

Gra miejska,,Śladami Kamieni na szaniec''

Michalina Żelazny

15

9 kwietnia

godz. 12:00

ZSM I st. im. St. Moniuszki Szeregowy Wojciech Miś. Historia niedźwiedzia, który został żołnierzem Magdalena Bogdan

16

10 kwietnia

godz. 10:00

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

Szkoła w PRL

Michalina Żelazny

17

10 kwietnia

godz. 10:00

Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1

Polacy ratujący Żydów w czasie II wojny światowej

Jacek Radzymiński
18

10 kwietnia

godz. 12:00

Edukacja domowa Holocaust Magdalena Bogdan
19

10 kwietnia

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 86 Szeregowy Wojciech Miś. Historia niedźwiedzia, który został żołnierzem Michalina Żelazny
20

11 kwietnia

godz. 10:00

Szkoła Branżowa I Stopnia nr 51 Zbrodnia wołyńska Magdalena Bogdan
21

11 kwietnia

godz. 10:00

     Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego

      Spacer edukacyjny            ,,11 listopada 1918 roku - miejsca, symbole, postacie'' Michalina Żelazny
22

12 kwietnia

godz. 10:00

Szkola Podstawowa nr 1 im. T.Kościuszki Warszawa przed II wojną światową, w czasie wojny i po wojnie Michalina Żelazny
23

12 kwietnia

godz. 10:00

Szkola Podstawowa nr 1 im. T.Kościuszki Warszawa przed II wojną światową, w czasie wojny i po wojnie Magdalena Bogdan
24

12 kwietnia

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 94 Orlęta lwowskie Michalina Żelazny
25

13 kwietnia

godz. 10:00

Gimnazjum przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Zielonce Warszawa przed II wojną światową, w czasie wojny i po wojnie Magdalena Bogdan
26

13 kwietnia

godz. 10:00

Gimnazjum przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Zielonce Warszawa przed II wojną światową, w czasie wojny i po wojnie Michalina Żelazny
27

13 kwietnia

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 210 11 listopada 1918r. - odzyskanie niepodległości Jacek Radzymiński
28

16 kwietnia

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 210 11 listopada 1918r. - odzyskanie niepodległości Jacek Radzymiński
29

16 kwietnia

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 48 Szeregowy Wojciech Miś. Historia niedżwiedzia, który został żołnierzem. Michalina Żelazny
30

16 kwietnia

godz. 12:00

Przedszkole nr 148 Baśka Murmańska - żołnierka Komendanta Piłsudskiego Jacek Radzymiński
31

17 kwietnia

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 210 11 listopada 1918r. - odzyskanie niepodległości Jacek Radzymiński
32

17 kwietnia

godz. 10:00

Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 Holocaust Michalina Żelazny
33

17 kwietnia

godz. 12:00

Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 Żołnierze Wyklęci Jacek Radzymiński
34

18 kwietnia

godz. 10:00

Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 2 Warsztaty dla uczniów niepełnosprawnych 5/6 Magdalena Bogdan
35

18 kwietnia

godz. 10:00

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 74 im. bł. H. Koźmińskiego

Braki, kartki, kolejk- życie codzienne w latach 80. XX wieku w Polsce Michalina Żelazny
36

18 kwietnia

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 87 Getto warszawskie Jacek Radzymiński
37

18 kwietnia

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 87 Getto warszawskie Magdalena Bogdan
38

19 kwietnia

godz. 10:00

Szkoła Podstawowanr 74 Braki, kartki, kolejk- życie codzienne w latach 80. XX wieku w Polsce Magdalena Bogdan
39

19 kwietnia

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 133 Spacer śladami bohaterów "Kamieni na szaniec" Michalina Żelazny
40

19 kwietnia

godz. 12:00

ZS im. Prezydenta Ignacego Mościckiego Polacy na frontach II wojny światowej Jacek Radzymiński
41

20 kwietnia

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 133 im. S. Czarnieckiego  Szeregowy Wojciech Miś. Historia niedżwiedzia, który został żołnierzem. Michalina Żelazny
42

20 kwietnia

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza

Spacer edukacyjny ,, 11 listopada 1918 - miejsca, postacie, symbole''

Michalina Żelazny
43

25 kwietnia

godz. 10:00

Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 2 Warsztaty dla uczniów niepełnosprawnych 5/6 Magdalena Bogdan
44

25 kwietnia

godz. 10:00

Miejskie Gimnazjum w Zielonce Fenomen "Solidarności" Barbara Pamrów
45

25 kwietnia

godz. 12:00

Miejskie Gimnazjum w Zielonce Stan wojenny Michalina Żelazny
46

25 kwietnia

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego       Spacer edukacyjny            ,,11 listopada 1918 roku - miejsca, symbole, postacie'' Michalina Żelazny
47

26 kwietnia

godz. 10:00

Szkola Podstawowa nr 94       Spacer edukacyjny            ,,11 listopada 1918 roku - miejsca, symbole, postacie'' Michalina Żelazny
48

26 kwietnia

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Chylicach Braki, kartki, kolejki - życie codzienne w latach 80. XX wieku w Polsce Jacek Radzymiński
49

26 kwietnia

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 220 Getto warszawskie Barbara Pamrów
50

27 kwietnia

godz. 10:00

Miejskie Gimnazjum w Zielonce Fenomen "Solidarności" Barbara Pamrów
51

27 kwietnia

godz. 12:00

Miejskie Gimnazjum w Zielonce Odzyskanie niepodległości Barbara Pamrów

 

do góry