Przystanek Historia

Grafik lekcji dla uczniów- MAJ 2018 - Dla Uczniów -

Instytut Pamięci Narodowej

Nawigacja

Grafik lekcji dla uczniów- MAJ 2018

L.P.

TERMIN

SZKOŁA

TEMAT

PROWADZĄCY

1

7 maja

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 210

11 listopada 1918 roku - Odzyskanie niepodległości

Jacek Radzymiński

2

7 maja

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego

11 listopada 1918 roku - Odzyskanie niepodległości

Michalina Żelazny

3

9 maja

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 63

im. Zawiszy Czarnego

Spacer edukacyjny ,,11 listopada 1918 - miejsca, symbole, postacie

Michalina Żelazny

4

9 maja

godz. 10:00

Niepubliczna Szkoła Podstawowa ,,Inspiracja''

Orzeł Bielik

Jacek Radzymiński

5

9 maja

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa im. Świętego Franciszka

Nie ma cwaniaka nad dziecko z trzepaka – lata 80. XX wieku w Polsce

Magdalena Bogdan

6

9 maja

godz. 12:00

 

Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Chylicach

11 listopada 1918 roku - Odzyskanie niepodległości

Jacek Radzymiński

7

9 maja

godz. 12:00

 

Zespół Szkolno-Przeszkolny nr 1 w Warszawie

Szeregowy Wojciech Miś. Historia niedźwiedzia, który został żołnierzem

Magdalena Bogdan

8

10 maja

godz. 10:00

 

Szkoła Podstawowa nr 88 Gra miejska ,,Śladami Kamieni na szaniec''

Michalina Żelazny

9

10 maja

godz. 12:00

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie Odzyskanie niepodległości w 1918 Jacek Radzymiński
10

11 maja

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 63

im. Zawiszy Czarnego

Szeregowy Wojciech Miś Jacek Radzymiński
11

11 maja

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza Spacer edukacyjny ,,11 listopada 1918 - miejsca, postacie, symbole'' Michalina Żelazny
12

11 maja

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka Szeregowy Wojciech Miś Magdalena Bogdan
13

14 maja

godz. 10:00

Gimnazjum Niepubliczne Kolegium św. St. Kostki Gra miejska ,,Warszawa marszałka Piłsudskiego'' Michalina Żelazny
14

14 maja

godz. 10:30

Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 74 im. bł. Honorata Koźmińskiego Spacer dukacyjny ,,11 listopada 1918 roku - miejsca, postacie, symbole'' Michalina Żelazny
15

14 maja

godz. 12:00

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie Orlęta lwowskie Jacek Radzymiński
16

15 maja

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Czyżewie Gra miejska ,,Warszawa marszałka Piłsudskiego'' Michalina Żelazny
17

15 maja

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego Nie ma cwaniaka nad dziecko z trzepaka - lata 80. XX wieku w Polsce Magdalena Bogdan
18

15 maja

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240 PRL Magdalena Bogdan
19

16 maja

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 210 11 listopada 1918 roku - Odzyskanie niepodległości Jacek Radzymiński
20

16 maja

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 212 Szeregowy Wojciech Miś. Historia niedźwiedzia, który został żołnierzem Barbara Pamrów
21

16 maja

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 261 Szeregowy Wojciech Miś. Historia niedźwiedzia, który został żołnierzem Jacek Radzymiński
22

16 maja

godz. 12:00

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 48 Aktywności Twórczej w Zielonce Spacer edukacyjny ,,Śladami Jana Rodowicza ,,Anody'' Michalina Żelazny
23

16 maja

godz. 12:00

Zespół Szkół nr 3 w Wyszkowie Opozycja w PRL Magdalena Bogdan
24

17 maja

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 210 11 listopada 1918 roku - Odzyskanie niepodległości Jacek Radzymiński
25

17 maja

godz. 10:00

Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

    Spacer edukacyjny ,,11 listopada 1918 roku - miejsca, postacie, symbole''

Michalina Żelazny
26

17 maja

godz. 12:00

 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 w Warszawie Szkoła w PRL Jacek Radzymiński
27

18 maja

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 212 Nie ma cwaniak nad dziecko z trzepaka - lata 80te XX wieku w Polsce Jacek Radzymiński
28

18 maja

godz. 12:00

CXXXVII LO Kryzysy PRL Michalina Żelazny
29

18 maja

godz. 12:00

Meridian International School  Spacer edukacyjny ,,11 listopada 1918 r. - miejsca, postacie, symbole'' Michalina Żelazny
30

21 maja

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego Gra miejska ,,Śladami Kamieni na szaniec'' Michalina Żelazny
31

21 maja

godz. 10:00

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Warszawie Kasztanka Piłsudskiego Barbara Pamrów
32

21 maja

godz. 12:00

 

Integracyjna Podstawowa Szkoła Montessori Elipsoida Szare Szeregi Magdalena Bogdan
33

22 maja

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 63

im. Zawiszy Czarnego

Baśka Murmańska - żołnierka komendanta Piłsudskiego Jacek Radzymiński
34

22 maja

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chylicach Gra miejska ,,Warszawa marszałka Piłsudskiego'' Michalina Żelazny
35

22 maja

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego Nie ma cwaniaka nad dziecko z trzepaka - lata 80. XX wieku w Polsce Barbara Pamrów
36

23 maja

godz. 10:00

 

Szkoła Podstawowa nr 236 z Oddziałami Integracyjnymi Skarby ze starej szafy Magdalena Bogdan
37

23 maja

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 236 z Oddziałami Integracyjnymi Skarby ze starej szafy Barbara Pamrów
38

23 maja

godz. 12:00

 

ZS nr 31 Kryzysy PRL Jacek Radzymiński
39

23 maja

godz. 12:00

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie Orlęta lwowskie Jacek Radzymiński
40

24 maja

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 26 im. Mirosława Biernackiego  Szkoła w PRL Jacek Radzymiński
41

24 maja

godz. 11:00

SOSW dla Dzieci Słabowidzących nr 8 Spacer edukacyjny ,,Szlakiem Kamieni na Szaniec'' Michalina Żelazny
42

24 maja

godz. 12:00

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie Orlęta lwowskie Magdalena Bogdan
43

25 maja

godz. 10:00

 

Przedszkole nr 395 im. Barbary Lewandowskiej Baśka Murmańska - żołnierka Komendanta Piłsudskiego Jacek Radzymiński
44

25 maja

godz. 12:00

 

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Siedlcach Okupacja niemiecka i sowiecka Magdalena Bogdan
45

29 maja

godz. 10:00

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Warszawie Braki, kartki, kolejki - życie codzienne w latach 80tych w Polsce Jacek Radzymiński
46

29 maja

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 86 Orzeł Bielik

 

Magdalena Bogdan

47

29 maja

godz. 12:00

Liceum Lifeskills Spacer edukacyjny ,,Szlakiem powstańczej Warszawy'' Michalina Żelazny
48

30 maja

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 80 im. M. Kownackiej Nie ma cwaniaka nad dziecko z trzepaka - lata 80. XX wieku w Polsce Michalina Żelazny
49

30 maja

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im.B. B. Czarnockiej w Warszawie Gra miejska "Śladami Józefa Piłsudskiego" Jacek Radzymiński
50

30 maja

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. o. Kopczyńskiego Szkoła w PRL Michalina Żelazny
51

30 maja

godz. 12:00

Prywatne Liceum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Międzynarodowymi Polskie miesiące, czyli kryzysy w PRL Barbara Pamrów
do góry