Przystanek Historia

Grafik lekcji dla uczniów LISTOPAD 2018 - Dla Uczniów -

Instytut Pamięci Narodowej

Nawigacja

Grafik lekcji dla uczniów LISTOPAD 2018

L.P.

TERMIN

SZKOŁA

TEMAT

PROWADZĄCY

W DNIACH 5-9.11 PROWADZIMY ZAJĘCIA Z NASZEJ OFERTY SPECJALNEJ "PRZYSTANEK NIEPODLEGŁOŚC"

1

5. listopada

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 377 Baśka Murmańska - żołnierka Komendanta Piłsudskiego Michalina Żelazny

2

5. listopada

godz: 12:00

Edukacja domowa

Orlęta lwowskie

Magdalena Bogdan

3

5. listopada

godz: 14:00

Szkoła Podstawowa nr 220 Baśka Murmańska - żołnierka Komendanta Piłsudskiego Jacek Radzymiński

4

6. listopada

godz: 10:00

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy mr 9

11 XI 1918 - odzyskanie niepodległości

Magdalena Bogdan

5

6. listopada

godz: 12:00

Szkoła Podstawowa nr 8 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty w Legionowie

11 XI 1918 - odzyskanie niepodległości

Barbara Pamrów

6

6. listopada

godz: 14:00

Ognisko Pracy Pozaszkolnej "175"

Kasztanka Piłsudskiego

Jacek Radzymiński

7

7. listopada

godz: 10:00

Szkoła Podstawowa nr 48

Symbole narodowe

Barbara Pamrów

8

7. listopada

godz: 10:00

Szkoła Podstawowa nr 48 Symbole narodowe Magdalena Bogdan
9

7. listopada

godz: 12:00

Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Piłsudskiego 11 XI 1918 - odzyskanie niepodległości Michalina Żelazny
10

7. listopada

godz: 14:00

Szkoła Podstawowa nr 220 Baśka Murmańska - żołnierka Komendanta Piłsudskiego Jacek Radzymiński
11

8. listopada

godz: 10:00

Szkoła Podstawowa nr 96 Kasztanka Piłsudskiego Michalina Żelazny
12

8. listopada

godz: 12:00

Szkoła Podstawowa nr 96

11 listopada 1918 r. –  odzyskanie niepodległości

Magdalena Bogdan
13

8. listopada

godz: 14:00

Szkoła Podstawowa nr 365 11 listopada 1918 r. –  odzyskanie niepodległości Michalina Żelazny
14

9. listopada

godz: 10:00

Szkoła Podstawowa nr 285 11 listopada 1918 r. –  odzyskanie niepodległości Jacek Radzymiński
15

9. listopada

godz: 12:00

Integracyjna Szkoła Podstawowa Montessori Elipsoida 11 listopada 1918 r. –  odzyskanie niepodległości Barbara Pamrów
16

9. listopada

godz: 12:00

Szkoła Przysposabiająca do Pracy z Zespołu Szkół Specjalnych nr 38 Baśka Murmańska - żołnierka Komendanta Piłsudskiego Magdalena Bogdan
17

9. listopada

godz: 14:00

Szkoła Podstawowa nr z Oddziałami Integracyjnymi 2 im. Janusza Korczaka w Błoniu Gra miejska:Warszawa Marszałka Piłsudskiego Michalina Żelazny
18

13. listopada

godz: 10:00

Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka Symbole narodowe Jacek Radzymiński
19

13. listopada

godz: 12:00

Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka Symbole narodowe Barbara Pamrów
20

13. listopada

godz: 12:00

Zespół Szkoł Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Spacer edukacyjny ,,11 listopada 1918 roku - miejsca,postacie,symbole'' Michalina Żelazny
21

13. listopada

godz: 14:00

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Hilaris w Błoniu Warszawa marszałka Piłsudskiego Jacek Radzymiński
22

14. listopada

godz. 10:00

Przedszkole nr 352 Baśka Murmańska - żołnierka Marszałka Piłsudskiego Barbara Pamrów
23

14. listopada

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka  Symbole narodowe Jacek Radzymiński
24

14. listopada

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 264 Kasztanka Piłsudskiego Michalina Żelazny
25

14. listopada

godz. 12:00

Katolicka Szkoła Podstawowa nr 7 11 XI 1918 - odzyskanie niepodległości Magdalena Bogdan
26

15. listopada

godz. 10:00

Przedszkole nr 352 Baśka Murmańska - żołnierka Marszałka Piłsudskiego Jacek Radzymiński
27

15. listopada

godz: 12:00

Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi w Warszawie "Dzieci wojny". Losy dzieci polskich w czasie II wojny światowej Barbara Pamrów
28

15. listopada

godz: 10:00

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240 Spacer edukacyjny ,,11 listopada1918 roku - miejsca, postacie, symbole' Michalina Żelazny
29

15. listopada

godz: 12:00

,,Żagle'' Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia STERNIK Spacer edukacyjny ,,11 listopada1918 roku - miejsca, postacie, symbole' Jacek Radzymiński
30

16. listopada

godz: 12:30

Szkoła Podstawowa nr 171 im.St.Staszica Spacer edukacyjny ,,11 listopada1918 roku - miejsca, postacie, symbole' Michalina Żelazny
31

19. listopada

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 5 Spacer edukacyjny ,,11 listopada1918 roku - miejsca, postacie, symbole'  Michalina Żelazny
32

19. listopada

godz. 12:00

Edukacja domowa Cud nad Wisłą. Bitwa warszawska 1920 Magdalena Bogdan
33

20. listopada

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka Symbole narodowe Barbara Pamrów
34

20. listopada

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 220 Polskie miesiące, czyli kryzysy w PRL Jacek Radzymiński
35

20. listopada

godz. 12:00

Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 11 XI 1918 - odzyskanie niepodległości Magdalena Bogdan
36

22. listopada

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 150 Nie ma cwaniaka nad dziecko z trzepaka - lata 80 Jacek Radzymiński
37

22. listopada

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego

Asy polskiego lotnictwa w Bitwie o Anglię Michalina Żelazny
38

26. listopada

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 260

11 listopada 1918 - miejsca, postacie, symbole Jacek Radzymiński
39

26. listopada

godz. 12:00

Edukacja domowa II Rzeczpospolita w latach 30tych XX wieku Magdalena Bogdan
40

27. listopada

godz. 10:00

Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st. nr 3 im. Grazyny Bacewicz Odzyskanie niepodległości Barbara Pamrów
41

27. listopada

godz. 12:00

Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych  Technikum nr 29  Getto warszawskie Jacek Radzymiński
42

28. listopada

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa

nr 48

Symbole narodowe Barbara Pamrów
43

28. listopada

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa

nr 356

Baśka Murmańska - żołnierka Marszałka Piłsudskiego Michalina Żelazny
44

28. listopada

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 312 11 listopada 1918 roku - odzyskanie niepodległości Jacek Radzymiński
45

28. listopada

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 344 Leopold Lis ,,Kula'' Magdalena Bogdan
46

29. listopada

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery Symbole narodowe Magdalena Bogdan
47

29. listopada

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego Baśka Murmańska - żołnierka Marszałka Piłsudskiego. Michalina Żelazny
48

29. listopada

godz. 12:00

Szkoła Podstawowa nr 344 Leopold Lis ,,Kula'' Magdalena Bogdan
49

29. listopada

godz. 14:30

Ognisko Pracy Pozaszkolnej "175" Leopold Lis-Kula Najmłodszy pułkownik Niepodległej Jacek Radzymiński
50

30. listopada

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego Baśka Murmańska - żołnierka Marszałka Piłsudskiego. Magdalena Bogdan
51

30. listopada

godz. 12:30

Szkoła Podstawowa nr 220 Baśka Murmańska - żołnierka Marszałka Piłsudskiego. Barbara Pamrów
do góry